"LIKE" İçin Yaşamak, Sosyal Medyanın Yeni Hastalığı

Sosyal medya ile insanlar arasında iletişimin hızla artması gerçekte sevindirici bir gelişme. Büyüklerimizin bir ömür boyu göremedikleri teknolojik gelişmeler, sadece birkaç yıl içinde gerçekleşiyor. İnsanlar birbirlerini tanıyor ve kaynaşıyorlar. Ortak bir insanlık kültürü gelişiyor; insanlar birbirlerini, doğru ve güzel olana daha etkili şekilde davet edebiliyorlar. Dünyamız daha güzel bir geleceğe hep birlikte hazırlanıyor. Kuşkusuz sosyal medya, bu bakımdan önemli bir tebliğ ve dostluk ortamı. Bu ortamın farklı amaçlarla kullanılmaması, gençlere kötülük ve depresyon yöntemlerini gösteren bir yol olmamasını sağlamak elimizde.

Malezya ve Singapur’da yer alan haber ajansları ve çok sayıda uluslararası haber ajansı merkezi Kuala Lumpur’da yer alan Bernama haber ajansına üyedir.

 

http://www.harunyahya.com/en/Eser-Tipi/258995/Living-For-Likes-A-New-Pressure-On-The-Society

http://www.bernama.com/bernama/v8/fe/newsfeatures.php?id=1396729

 

http://harunyahya.org/tr/Articles/258994/-LIKE--Icin-Yasamak-Sosyal-Medyanin-Yeni-Hastaligi

2017-10-14 23:40:34

Mengenai tapak ini. | Jadikan mukadepan anda | Tambah ke pilihan anda | RSS Feed
Semua material boleh disalin, dicetak dan dikeluarkan dengan merujuk kepada laman ini.
(c) All publication rights of the personal photos of Mr. Adnan Oktar that are present in our website and in all other Harun Yahya works belong to Global Publication Ltd. Co. They cannot be used or published without prior consent even if used partially.
© 1994 Harun Yahya. Www.harunyahya.com
page_top